Dział: REKLAMA

Dodano: Styczeń 17, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Katarzyna Zillmann ambasadorką Pumy

Katarzyna Zillmann będzie ambasadorką Pumy przez co najmniej rok (fot. materiały prasowe)

Wioślarka Katarzyna Zillmann, wicemistrzyni Igrzysk Olimpijskich w Tokio z 2021 roku, została ambasadorką marki odzieżowej Puma.

O współpracy poinformowano w spocie promocyjnym z udziałem olimpijki udostępnionym 14 stycznia na razie tylko na fanpage'u marki. Planowane są szersze działania wykorzystujące internet, media modowe i sportowe oraz społecznościowe.

Autorem koncepcji kampanii promującej nową ambasadorkę oraz spotu jest dom produkcyjny MOON Films, który odpowiada również za realizację działań oraz produkcję sesji fotograficznej i wideo. Reżyserią spotu zajął się Mac Adamczak, a postprodukcją VEIN z Gonią Pawińską. Działania PR w ramach kampanii prowadzi agencja teal. Dom mediowy Havas Media odpowiada za planowanie i zakup mediów.

Poza Zillmann ambasadorami Pumy są m.in. piosenkarka Daria Zawiałow, raper Jan-Rapowanie i zawodniczka UFC Joanna Jędrzejczyk.

(KAP, 17.01.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.