Dział: INTERNET

Dodano: Styczeń 10, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Aleksandra Rutkowska została dyrektorką komunikacji w Outriders

Aleksandra Rutkowska w Outriders zajmie się budowaniem i prowadzeniem komunikacji w organizacji (fot. Łukasz Langda)

Aleksandra Rutkowska od nowego roku objęła funkcję impact directora w Outriders. Wcześniej była rzeczniczką prasową Polskiego Centrum Pomocy Międzynarodowej.

W Outriders zajmie się budowaniem i prowadzeniem komunikacji w organizacji, będzie także współpracować przy projektach tworzonych przez organizację.

– Cieszymy się, że Aleksandra dołącza do zespołu, ponieważ łączy doświadczenie dziennikarskie, zrozumienie dla problemów międzynarodowych z doświadczeniem w mówieniu, rozumieniu i pisaniu o tychże - mówi Anna Górnicka, redaktorka naczelna i współzałożycielka Outriders. 

Aleksandra Rutkowska przez ostatnie cztery lata była związana z Polskim Centrum Pomocy Międzynarodowej, gdzie jako rzeczniczka prasowa relacjonowała i opisywała kryzysy humanitarne. Pracowała na pograniczu Syrii i Libanu, Ugandy i Sudanu Południowego czy granicy polsko-białoruskiej, uczestnicząc w interwencjach medyków w polskich lasach. Przed dołączeniem do PCPM przez cztery lata pracowała w "Polityce". Wcześniej była związana z telewizjami TVN, TVN 24, Nowa TV, grupami medialnymi Agora i Ringier Axel Springer Polska.

Outriders to grupa reporterska, która od blisko pięciu lat relacjonuje i tłumaczy zjawiska oraz wydarzenia na całym świecie. W cotygodniowym magazynie zbiera najważniejsze wydarzenia ze świata. Dokumentuje historie ludzi poprzez filmy, reportaże i komiksy. Organizuje festiwale o międzynarodowym zasięgu.

(BAE, 10.01.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.