Dział: REKLAMA

Dodano: Styczeń 07, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

PKN Orlen poszukuje agencji PR

PKN Orlen nie informuje, czego dotyczyć będzie nowy projekt inwestycyjny (fot. materiały prasowe)

PKN Orlen rozpoczął przetarg, który ma wyłonić agencję PR do kreacji, wspierania i budowania wizerunku nowego projektu inwestycyjnego spółki w zakresie gospodarki obiegu zamkniętego (system, w którym minimalizuje się zużycie surowców).

Przetarg został podzielony na dwie tury. W pierwszej spółka dokona weryfikacji formalno-technicznej. Sprawdzi, czy firmy spełniają warunki techniczne. Zamawiający oczekuje, że zgłaszające się agencje w ciągu ostatnich 10 lat zrealizowały co najmniej cztery zlecenia o wartości nie mniejszej niż 100 mln zł. Wymagane jest również podpisanie umowy NDA. W drugiej turze wybrane firmy zostaną poproszone o uzupełnienie ofert o część techniczną, w której przedstawią plan działania w zakresie budowania wizerunku nowego projektu. Ostateczna umowa zostanie podpisana z wybraną agencją na pięć lat.

Firmy mogą zgłaszać się do przetargu do 13 stycznia br. poprzez platformę zakupową PKN Orlen.

(KAP, 07.01.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.