Dział: INTERNET

Dodano: Styczeń 06, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Film "Don’t Look Up" bije rekord Netflixa pod względem tygodniowej oglądalności

Film, w którym jednym z głównych bohaterów jest Leonardo DiCaprio, jest na pierwszym miejscu w tygodniowym rankingu Top 10 Netflixa drugi tydzień z rzędu (fot. materiały prasowe)

"Don’t Look Up", czyli "Nie patrz w górę" nie schodzi z rankingu najpopularniejszych filmów od dwóch tygodni. 

Użytkownicy Netflixa obejrzeli już ponad 152 milionów godzin filmu do 2 stycznia, co czyni go najczęściej oglądanym filmem w serwisie streamingowym od czerwca 2021 roku.

"Don’t Look Up" jest na pierwszym miejscu w tygodniowym rankingu Top 10 Netflixa drugi tydzień z rzędu. Film jest aktualnie trzecim najczęściej oglądanym filmem w historii na Netflixa. Napisany i wyreżyserowany przez Adama McKaya zadebiutował w zeszłym miesiącu najpierw w kinach, a później na Netflixie. W filmie występuje gwiazdorska obsada: Meryl Streep, Leonardo DiCaprio, Cate Blanchett, Jonah Hill, Himesh Patel, Timothée Chalamet, Ariana Grande, Kid Cudi, Matthew Perry, Jennifer Lawrence i Tomer Sisley.

"Don’t look up" na Netfliksie sprzedawany jest jako komedia – i rzeczywiście jest kilka komediowych scen – lecz tylko największy matoł potraktuje ten obraz jako sposób na wyłącznie dobrą zabawę - pisze redaktor naczelny Press.pl Marek Twaróg o "Nie patrz w górę" - filmie, o którym w święta mówią wszyscy.

Czytaj więcej o filmie "Don't look up"

Już 7 stycznia do sieci trafi pierwszy odcinek serii podcastów "Ostatni film, jaki kiedykolwiek powstał", w której pokazane zostaną kulisy filmu. Oprócz wglądu w proces produkcji filmu sześcioodcinkowy podcast będzie zawierać liczne nawiązania między przedstawianą w filmie katastrofą a tym, jak instytucje sprawujące władzę nie umieją sobie poradzić z pandemią. W podcaście występują przedstawiciele obsady aktorskiej filmu - Jennifer Lawrence, Leonardo DiCaprio, Meryl Streep, Tyler Perry, Ariana Grande, Timothée Chalamet, Rob Morgan i Himesh Patel.

Netflix ma na świecie 209 mln subskrybentów. 

(BAE, 06.01.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.