Dział: INTERNET

Dodano: Styczeń 04, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Na YouTube ruszył kanał piłkarski z analizami sędziowskimi

Rafał Rostkowski komentuje mecze w Canal+ Sport i publikuje na Tvpsport.pl oraz "Przeglądzie Sportowym" (fot. Pixabay.com)

Na YouTube ruszył Pierwszy Kanał Sędziowski "OfSajDowo" poświęcony piłce nożnej. Jego założycielem jest były sędzia piłkarski Rafał Rostkowski.

Dotychczas kanał zasubskrybowało ponad 850 osób. Niebawem zaczną się na nim pojawiać pierwsze filmy. "Mogę poruszyć każdy temat, każdy problem, a kontrowersyjne sytuacje z meczów będę umieszczać w odpowiednim kontekście, który sympatykom piłki nożnej pomoże zrozumieć, dlaczego czasem jest, jak jest" - zapowiada Rafał Rostkowski, założyciel kanału.

Kim jest Rafał Rostkowski?

Rostkowski jest dziennikarzem. Pracował m.in. w Radiu Zet, "Gazecie Wyborczej", "Życiu", "Życiu Warszawy" i "Press". Od 2018 roku publikuje na Tvpsport.pl oraz w "Przeglądzie Sportowym". Mecze Ligi Mistrzów i Mundialu w 2010 roku komentował w telewizji nSport, a mistrzostwa świata w 2018 i Euro 2020 w TVP Sport. Okazjonalnie występuje też w Canal Plus Sport. Przez 30 lat był sędzią piłkarskim, w tym meczów Ekstraklasy i rozgrywek międzynarodowych. 

(MNIE, 04.01.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.