Dział: REKLAMA

Dodano: Styczeń 03, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"PiS jest za drogi". Rusza kampania informacyjna Polski 2050

Partia Szymona Hołowni chce uświadomić Polakom, ile realnie kosztują rządy PiS (fot. Piotr Molęcki/East News)

3 stycznia startuje kampania społeczno-informacyjna, powadzona przez partię Szymona Hołowni Polska 2050.

Kampania ma uświadomić Polakom, szczególnie tym dotychczas głosującym na Prawo i Sprawiedliwość, ile realnie kosztują nas rządy tej partii. "Wyliczymy, ile kosztuje nas funkcjonowanie kopalni w Turowie, a ile konflikt za praworządność" - zapowiedziała posłanka Koła Parlamentarnego Polska 2050 Paulina Hennig-Kloska. Dodała, że będą też podane wyliczenia, ile pieniędzy w ostatnich latach zostało zmarnowanych lub "przejedzonych" poprzez niegospodarną politykę partii rządzącej i realizowanie kosztownych pomysłów, takich jak próba organizacji korespondencyjnych wyborów prezydenckich w 2020 roku bądź nieudane zakupy dla MON.

- To nie będzie wszystko, mamy już mnóstwo opisanych historii niegospodarności, we wszystkich rejonach Polski, które Polacy sami nam podsyłają - dodaje Adam Piśko z biura prasowego Polski 2050. - Tych opowieści starczy nie tylko na broszurę, ale i na wielką książkę. To ma uświadomić Polakom skalę niegospodarności i marnotrawienia przez PiS publicznych pieniędzy.

 Piśko wyjaśnia, że osią kampanii ma być przygotowana - i aktualizowana -  broszura informacyjna, w której opisane są najbardziej drastyczne i kosztowne przykłady niegospodarności PiS. - Jej uzupełnieniem będzie kampania informacyjna w internecie - dodaje Piśko.

(AMS, 03.01.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.