Dział: REKLAMA

Dodano: Grudzień 31, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Fabryka Komunikacji Społecznej wyprodukuje programy telewizyjne dla GIOŚ

Kampania jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej (fot. Pixabay.com)

Główny Inspektorat Ochrony Środowiska poinformował na swojej platformie zakupowej o wyniku przetargu dotyczącego produkcji i emisji dwóch programów telewizyjnych. Zwycięzcą okazała się Fabryka Komunikacji Społecznej.

Kampania będzie przeprowadzona w ramach projektu "Droga do czystego środowiska - program edukacyjno-promocyjny na rzecz wzmocnienia świadomości społecznej korzystania ze środowiska z poszanowaniem ogólnie przyjętych zasad i norm”, który jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej.

W ramach kampanii agencja będzie musiała zaprojektować i obsługiwać stronę kampanii, stworzyć serię 12 filmów animowanych, zorganizować pięć webinariów pod tytułem "RoadMap ochrony środowiska", zrealizować 12 filmów we współpracy z vlogerami popularnonaukowymi i osiem z influencerami parentingowymi i dziecięcymi.

Według umowy kampania musi trafić łącznie do co najmniej 10 mln odbiorców - od osiągnięcia tego wyniku będzie zależała zapłata całości wynagrodzenia. Budżet wynosi 3,4 mln zł.

(KAP, 31.12.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.