Dział: INTERNET

Dodano: Grudzień 30, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

YouTube ukrywa filmiki Tomasza Ćwiąkały o Paulo Sousie

Z kanału YouTube prowadzonego przez Tomasza Ćwiąkałę zniknęły dwa filmiki, w których dziennikarz mówił o kulisach odejścia byłego trenera polskiej kadry.

Tomasz Ćwiąkała (Canal+) opublikował na YouTubie wideo, w którym po portugalsku opowiadał o problemie Polaków z trenerem reprezentacji Paulo Sousą. To najpopularniejszy materiał spośród wszystkich zamieszczonych na kanale dziennikarza. Jego fragment trafił nawet do amerykańskiej ESPN. Dzień wcześniej na jego kanale pojawił się podobny filmik po polsku. Oba nagrania niestety zniknęły z YouTube. Powodem ma być naruszenie praw autorskich firmy 1MWP.

Na pytanie "Pressa", czy wie, dlaczego filmiki zniknęły z sieci, Tomasz Ćwiąkała odpowiedział, że nie ma pojęcia. Wysłaliśmy pytania dotyczące ich ukrycia do przedstawiciela YouTube, ale nie otrzymaliśmy jeszcze odpowiedzi.

Warto podkreślić, że w obu wideo dziennikarz wykorzystał jeden kadr, w którym widać jego twarz na tle telewizora, na którym wyświetlało się zdjęcie stadionu. Nie było w nim wykorzystywanych żadnych nagrań, ani dodatkowych zdjęć.

Oba filmiki dotyczące odejścia trenera zebrały setki tysięcy wyświetleń i były najpopularniejszymi nagraniami dziennikarza na jego kanale. 

Czytaj też: Tomasz Ćwiąkała po portugalsku opowiedział światu o problemie z Paulo Sousą

(30.12.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.