Dział: PRASA

Dodano: Grudzień 27, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Magazyn "Turning Points" z "GW". Powstał we współpracy z redakcją "New York Timesa"

(fot. Piotr Molecki/East News)

W poniedziałek 27 grudnia razem z "Gazetą Wyborczą" ukaże się magazyn "Turning Points". Czytelnicy znajdą w nim analizy, prognozy i eseje najważniejszych współczesnych pisarzy, filozofów i wizjonerów. Wydanie powstało we współpracy z redakcją "New York Timesa".

W noworocznym magazynie "Turning Points" będzie można znaleźć artykuły i eseje m.in. Noama Chomsky'iego "Polubmy swoje konflikty", Isabel Allende "Kawałek po kawałeczku rozmontujemy patriarchat" oraz Dmitrija Głuchowskiego "Jaka będzie Rosja po Putinie".

O rzeczach, które zdarzyły się po raz pierwszy w 2021 roku i wydarzeniach, które wstrząsną światem w 2022 roku, będzie można przeczytać w tradycyjnej i cyfrowej wersji "Gazety Wyborczej".

Press

Magazyn "Turning Points" dostępny będzie w kioskach oraz punktach sprzedaży prasy 27 grudnia razem z poniedziałkowym numerem "Gazety Wyborczej". Cena wydania wyniesie 7,99 zł.

Poniedziałkowe wydanie "Gazety Wyborczej" z magazynem "Turning Points" wspiera kampania promocyjna w telewizji TVN 24, radiu i internecie oraz autopromocja. Działania reklamowe przygotował zespół marketingu "GW".

(KOZ, 27.12.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.