Dział: TELEWIZJA

Dodano: Grudzień 27, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Bunt!" od 31 stycznia w TVN i Playerze

Serial emitowany będzie o 18.25 (fot. materiały prasowe)

Od poniedziałku 31 stycznia w TVN i serwisie Player.pl oglądać będzie można codzienny serial "Bunt!" z Janem Wieczorkowskim w roli głównej.

Akcja serialu dzieje się w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym, w którym apodyktyczna dyrektorka systematycznie wprowadza nowe obostrzenia i poniżające kary ograniczające prawa młodzieży. W końcu młodzi nie wytrzymują i wybucha bunt. Strajk eskaluje - sytuacja staje się na tyle poważna, że zbuntowanym bohaterom grozi interwencja policji i więzienie. Ostatnią deską ratunku jest były dyrektor ośrodka Tomasz Wilk, którego gra Jan Wieczorkowski.

Serialowych "boomerów" grają również m.in. Monika Buchowiec, Magdalena Turczeniewicz, Bartosz Picher, Lidia Sadowa i Krzysztof Piątkowski. W role "młodych" wcielają się m.in. Natalia Jędruś, Maciej Kucharski, Małgorzata Majerska (Nina), Maja Wolska, Maciej Kosiacki, Jakub Pruski, Aleksander Kaleta i Maciej Kobiela.

Producentami "Buntu!" są Tomasz Karpiński i Marta Fujak, reżyserem formatującym Dariusz Twaróg, autorem zdjęć Robert Halastra, a za montaż odpowiada Robert Ciodyk. Scenariusz, oparty na oryginalnym pomyśle TVN, tworzą Maciej Kazula i Beata Halastra.

Serial "Bunt!" emitowany będzie w TVN od poniedziałku do piątku o 18.25. Jednocześnie paradokument "Ukryta prawda", który wróci w wiosennej ramówce, zostanie przesunięty z 18 na 17.25.

(KOZ, 27.12.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.