Dział: REKLAMA

Dodano: Grudzień 21, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Łukasz Wasiuta w Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”

Łukasz Wasiuta ostatnio był PR & marketing directorem w More & More Marketing (fot. materiały prasowe)

Łukasz Wasiuta został dyrektorem ds. komunikacji i promocji w Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”.

Ostatnio pełnił funkcję PR & marketing directora More & More Marketing, której był współzałożycielem. Pracował też jako dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Hotelu Zamku Gniew, był media managerem w inPlusPR i PR managerem w Publicon. Redaktor naczelny „Akademii Kulinarnej od nauki do sztuki kulinarnej”.

Fundacja "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową" od 30 lat wspiera małych pacjentów wrocławskiej Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej, którzy przyjeżdżają do Wrocławia na leczenie z całego kraju. Finansuje  leki i rehabilitację, kupuje sprzęt medyczny oraz wspiera badania naukowe. Z inicjatywy organizacji we Wrocławiu został wybudowany Przylądek Nadziei, najnowocześniejszy w Polsce szpital dla dzieci chorych na raka.

(AMS, 21.12.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.