Dział: INTERNET

Dodano: Grudzień 16, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Voice House w pierwszym kwartale 2022 ma ruszyć z płatnymi subskrypcjami

Voice House należy do Jarosława Kuźniara, byłego dziennikarza Onet.pl i TVN 24 (fot. Piotr Molęcki/East News)

Płatna strefa subskrypcyjna Voice House, która będzie oferowana pod nazwą Voice House Club, ma wystartować w pierwszym kwartale przyszłego roku. 

Dotychczas trwały poszukiwania rozwiązania technologicznego, na którym będzie oparta usługa.

- Wybrałem duńską platformę, która pozwoli nam na własną aplikację na iOS i Androida z systemem CarPlay (integrującym telefon z samochodem - przyp. red.) - mówi Jarosław Kuźniar, twórca Voice House.

Jak dodaje, trwają  jeszcze prace m.in. nad wyceną modeli subskrypcyjnych. - Naszym celem jest dać użytkownikom nie tylko unikalne treści audio, ale też wideo, e-booki, newslettery i spotkania offline - zapowiada Kuźniar. 

Voice House to platforma podcastowa, która ruszyła jesienią 2020 roku. Oferuje autorom i markom obecność na Voicehouse.co i platformach streamingowych. Poza współpracą z markami produkuje też autorskie, dostępne bezpłatnie formaty, np. "Jarosław Kuźniar Podcast", "English Pro" Olgi Pietrykiewicz i "Ekonomicznie" z udziałem Rafała Hirscha.

(MNIE, 16.12.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.