Dział: TECHNOLOGIE

Dodano: Grudzień 15, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

YouTube TV może usunąć kanały Disneya i obniżyć ceny

YouTube TV transmituje 85 kanałów telewizyjnych (fot. Pexels.com)

YouTube TV ostrzega abonentów, że od piątku może wyłączyć sieci telewizyjne należące do The Walt Disney Company, ponieważ nastąpił impas w kwestii uzgodnienia warunków nowej umowy pomiędzy stronami.

W poście na blogu stwierdzono, że usunięcie sieci Disneya obniżyłoby miesięczne opłaty za użytkowanie serwisu o 15 dolarów. Z 64,99 dol. na 49,99. Umowa obejmuje transmisję stacji telewizyjnych Disneya z sieci ABC, ESPN, kanały Disney Kids, Freeform, sieci FX i National Geographic Channels. Disney Media & Entertainment Distribution przedstawił jednak oświadczenie, w którym deklaruje dążenie do osiągnięcia porozumienia.

Press

YouTube TV to usługa transmisji strumieniowej, która oferuje telewizję na żywo, wideo na żądanie z ponad 85 sieci telewizyjnych. Ma 4 mln abonentów. Dostępna jest wyłącznie w Stanach Zjednoczonych.

(MAC, 15.12.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.