Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Grudzień 07, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Andrzej Pomarański trafił do Grupy Lotos

Andrzej Pomarański w przeszłości pracował w PTC i Generał Motors Poland (screen YouTube.com/Polskie Radio)

Andrzej Pomarański dołączył do Grupy Lotos i objął stanowisko eksperta w pionie dyrektora ds. komunikacji. 

"Jego wieloletnie doświadczenie w pracy na samodzielnych i menedżerskich stanowiskach w zakresie public relations i szeroko rozumianej komunikacji w dużych międzynarodowych korporacjach jest wykorzystywane m.in. w projektach komunikacyjnych związanych z transformacją spółki" - przekonuje biuro prasowe Grupy Lotos w odpowiedzi na pytania "Presserwisu". 

Andrzej Pomarański związany jest z agencją public relations Modern Corp, której założycielem jest Zbigniew Lazar. Pomarański w przeszłości pracował w biurach prasowych m.in. Polskiej Telefonii Cyfrowej i firmy motoryzacyjnej General Motors Poland.

Jak pisał tygodnik "Polityka", Pomarański jest partnerem życiowym Agnieszki Kamińskiej, prezeski Polskiego Radia. Z kolei wicedyrektorka biura programowego radia Anna Czabańska jest członkinią rady nadzorczej jednej ze spółek Grupy Lotos - Lotos Paliwa.

(KOZ, 07.12.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.