Dział: TELEWIZJA

Dodano: Grudzień 07, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Sylwestrowa Moc Przebojów" Polsatu ponownie na Stadionie Śląskim

Koncert sylwestrowy Polsatu na Stadionie Śląskim w Chorzowie odbędzie się trzeci raz (fot. materiały prasowe)

Koncert sylwestrowy Telewizji Polsat odbędzie się na Stadionie Śląskim w Chorzowie - poinformował Stadion Śląski. Będzie to trzecia edycja imprezy organizowanej wspólnie z Polsatem.

Na scenie, która zostanie zbudowana na arenie głównej, wystąpią m.in. Sławomir, Michał Wiśniewski, Doda, Bajm, Sylwia Grzeszczak, Dawid Kwiatkowski, Michał Szpak, Fun Factory, Piersi, Boney M, Enej i After Party.

Poprzedni koncert "Sylwestrowa Moc Przebojów", z powodu pandemii, zrealizowany został w studiu. Na głównej antenie Polsatu (19.55-0.31) zgromadził średnio 3,42 mln widzów (o 962 tys. więcej, niż rok wcześniej, kiedy odbył się on na Stadionie Śląskim w Chorzowie). Do Polsat News (20.06-0.31) impreza przyciągnęła 343 tys. widzów (o 175 tys. więcej), a do Polsat 2 - 259 tys. (o 81 tys. więcej). Na trzech antenach koncert oglądało 3,8 mln widzów, tj. o 1,2 mln więcej, niż rok wcześniej (dane Nielsen Media).

Koncert sylwestrowy - na Górnej Równi Krupowej w Zakopanem - zorganizuje Telewizja Polsat.

(KOZ, 07.12.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.