Dział: TELEWIZJA

Dodano: Grudzień 06, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

655 tys. widzów serialu "Remiza. Zawsze w akcji!", TVP 1 przegrywała z konkurencją

Serial "Remiza. Zawsze w akcji!" opowiada o pracy strażaków ochotniczej straży pożarnej (fot. TVP)

Średnio 655 tys. widzów oglądało w TVP 1 serial obyczajowy "Remiza. Zawsze w akcji!". W czasie jego emisji stacja przegrywała z konkurencją.

Serial można było oglądać w dni powszednie o 18.20, od 6 września do 1 grudnia. Jedynka, pokazując produkcję, notowała średnio 6,14 proc. udziału w rynku i przegrywała z TVP 2 (12,12 proc.), Polsatem (10,14 proc.) i TVN (9,86 proc.). W grupie komercyjnej TVP 1 miała jeszcze słabszy wynik - 3,80 proc. i też wypadała słabiej od Polsatu (13,14 proc.), TVN (12,39 proc.) i TVP 2 (7 proc.).

Z reklam emitowanych wokół serialu TVP 1 zebrała 13,45 mln zł (dane cennikowe, bez rabatów).

Serial "Remiza. Zawsze w akcji!" opowiada o pracy strażaków ochotniczej straży pożarnej. Grają w nim m.in. Mariusz Czajka, Dominika Buczek, Małgorzata Then-Stępień i Ziemowit Wasielewski. Serial produkuje TVP przy wsparciu ZPR Media.

W paśmie po "Remizie. Zawsze w akcji!" jest teraz nadawany nowy sezon serialu paradokumentalnego "Kasta".

(MNIE, 06.12.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.