Dział: INTERNET

Dodano: Grudzień 05, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Producenci serialu "Ekler" - zainspirowanego TV Trwam - szukają pieniędzy na dalsze odcinki

Głównym bohaterem jest postać zwana Ojcem Przewodnikiem (screen YouTube/Ekler)

Od października w serwisie YouTube jest dostępny miniserial satyryczny "Ekler", którego akcja dzieje się w lokalnej redakcji telewizji katolickiej "Wytrwamy". Kolejne odcinki powstaną jednak tylko wtedy, jeśli producent pozyska środki na ich sfinansowanie.

Pierwszy odcinek ma do tej pory 725 tys. odtworzeń, drugi - 307 tys., trzeci - 241 tys., a czwarty - 202 tys. Kolejne epizody udostępniano co tydzień, w czwartek. Kanał, na którym można oglądać serial, subskrybuje 26,1 tys. osób.

Na razie powstały 4 odcinki, choć są już gotowe scenariusze kolejnych czterech. - Intensywnie poszukujemy inwestora lub partnera medialnego, żeby mieć środki na dalszą produkcję. Zastanawiamy się też jednocześnie, czy nie uruchomić zbiórki w internecie - mówi "Presserwisowi" Beata Harasimowicz, szefowa projektu.

Głównym bohaterem serialu "Ekler" jest postać zwana Ojcem Przewodnikiem. Inspiracją dla scenarzystów była Telewizja Trwam. W serialu występują m.in. Jerzy Schejbal, Piotr Cyrwus, Rafał Rutkowski i Ewa Telega. Za produkcję odpowiada firma Story Production.

(MNIE, 05.12.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.