Dział: RADIO

Dodano: Grudzień 02, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Były dyrektor Programu III w archiwum Polskiego Radia

Michał Narkiewicz-Jodko od końca sierpnia 2020 roku do marca 2021 roku kierował Trójką (fot. materiały prasowe)

Michał Narkiewicz-Jodko, były dyrektor Programu III Polskiego Radia, trafił do archiwum Polskiego Radia - wynika z ustaleń "Presserwisu".

Narkiewicz-Jodko po powrocie ze zwolnienia lekarskiego objął w archiwum stanowisko głównego specjalisty. - Ma się zająć zasobem, który od lat powinien trafiać do Narodowego Archiwum Cyfrowego, ale nie trafia - opowiada nasz rozmówca z Polskiego Radia.

Od końca sierpnia 2020 roku do marca 2021 roku Michał Narkiewicz-Jodko był dyrektorem-redaktorem naczelnym Programu III Polskiego Radia. Wcześniej - od czerwca 2020 roku kierował agencją muzyczną Polskiego Radia.

Michał Narkiewicz-Jodko przed przyjściem do Polskiego Radia był dyrektorem produkcji w należącej do Grupy ZPR Media spółce Promotor United Entertainment. Dawniej pracował już w Polskim Radiu. Związany był również z agencją mediową Mastermind Media (jako project director).

(KOZ, 02.12.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.