Dział: PRASA

Dodano: Grudzień 02, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Poufnarozmowa.com ujawnia, jak Mistewicz i Skowroński mieli pomagać Morawieckiemu

Krzysztof Skowroński jest prezesem SDP (fot. Paweł Wodzyński/East News)

Kolejny mail ujawniony przez serwis poufnarozmowa.com sugeruje, że Eryk Mistewicz, prezes Instytutu Nowych Mediów, oraz Krzysztof Skowroński, prezes SDP i prezes Radia Wnet, mieli pomagać w budowaniu wizerunku premiera Mateusza Morawieckiego. 

Tym razem mail, który prawdopodobnie wyciekł ze skrzynki Michała Dworczyka, szefa kancelarii premiera, datowany jest na 18 listopada 2020 roku (został wysłany minutę przed północą). Dotyczy pomysłów doradców premiera na akcje medialne związane z kolejną rocznicą objęcia rządów przez Mateusza Morawieckiego. Jedna z propozycji zakładała włączenie do tej akcji Eryka Mistewicza i Krzysztofa Skowrońskiego. Cezary L. zaproponował: "1. Eryk Mistewicz prowadzi program w Polsacie w soboty - w weekend rocznicowy powinien mieć tylko temat: »Premier MM i jego 5 lat«  - mogę Go o to poprosić, żeby uwzględnił to w swoich planach - materiały Jarka i Tomka M. 2. Krzysztof Skowroński w radio WNET powinien mieć kilka bloków o PMM i Jego obecności w polityce (w tygodniu rocznicowym) -  nie znam Go dobrze, ale mogę poprosić - materiały Jarka i Tomka M.". W przypadku Tomka M. autorowi maila zapewne chodzi o Tomasza Matynię, dyrektora Centrum Informacyjnego Rządu.

(AMS, 02.12.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.