Dział: REKLAMA

Dodano: Listopad 30, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Czesław Mozil i pracownicy Jysk bohaterami podcastu #Wyspani

Czesław Mozil opowiada o tym, czym dla niego jest hygge (screen Youtube.com/ Papiery Rozwodowe)

Sieć Jysk ruszyła z kolejną częścią podcastu o zdrowym śnie pt. #Wyspani.

Tym razem gośćmi są pracownicy firmy - trenerzy Akademii Snu, czyli autorskiego programu szkoleniowego Jysk w zakresie produktów sypialnianych oraz higieny snu.

Nowa edycja podcastu wystartowała 25 listopada br. odcinkiem o duńskim hygge. Jego gościem specjalnym jest Czesław Mozil, muzyk, aktor i osobowość telewizyjna. Mozil, który ponad 20 lat spędził w Danii, opowiada o tym, czym dla niego jest hygge (słowo  to ma wiele znaczeń, od komfortu wygody i przytulności po określenie osiągnięcia wewnętrznej równowagi i bezpieczeństwa) oraz jak Duńczycy podchodzą do tematu szczęścia i komfortu.

W kilku odcinkach pracowników sieci będą wspierać przedstawiciele polskich firm, m.in. Piórex i Recticel, dostawcy takich produktów, jak kołdry i poduszki z puchu i pierza, materace.

Odcinki będą publikowane w czwartki w formie audio na YouTube oraz na platformach streamingowych, m.in. Spotify, Apple Podcasts i Google Podcasty.

Przy projekcie podcastów Jysk współpracował z Good for you i Wojciechem Kardysiem. Wszystkie odcinki prowadzi Sylwia Filimon, dyrektor ds. komunikacji Jysk Polska.

 

(AMS, 30.11.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.