Dział: TELEWIZJA

Dodano: Listopad 30, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Polsat News pracuje nad programem z publicystami, w ekipie Monika Jaruzelska

Wśród prowadzących ma znaleźć się Monika Jaruzelska (fot. Paweł Wodzyński/East News)

Polsat News pracuje nad programem, w którym publicyści będą komentowali wydarzenia dnia. Wśród osób zaangażowanych w projekt są Monika Jaruzelska i Wiktor Świetlik - nieoficjalnie ustalił "Press".

Program ma roboczy tytuł "Bez ogródek". Na razie trwają nagrania odcinków pilotażowych cyklu.

Jaruzelska i Świetlik nie chcieli wypowiadać się na temat współpracy z Polsat News. - Nie ma takich decyzji - mówi z kolei Dorota Gawryluk, szefowa pionu informacji i publicystyki Telewizji Polsat, pytana o nowy program.

Portal Omediach.info podał z kolei, że w nagraniach pilotowych odcinków uczestniczył też m.in. publicysta Rafał Ziemkiewicz, który wcześniej prowadził "W tyle wizji" w TVP Info. "Pressowi" nieoficjalnie udało się potwierdzić także to nazwisko.

Wiktor Świetlik pojawia się jako komentator w konkurencyjnym programie "W tyle wizji" w TVP Info. W przeszłości był m.in. dyrektorem Programu Trzeciego Polskiego Radia.

Monika Jaruzelska prowadzi internetowy kanał z wywiadami "Monika Jaruzelska zaprasza", który na YouTube subskrybuje 107 tys. osób. Odcinki są finansowe przez internautów za pośrednictwem serwisu Patronite.

(MNIE, 30.11.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.