Dział: REKLAMA

Dodano: Listopad 25, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Agnieszka Białek odpowiada w Group One za "Best Brands"

Białek będzie odpowiedzialna za rozwój, komunikację oraz marketing rankingu "Best Brands" (fot. materiały prasowe)

Agnieszka Białek objęła stanowisko project & communication manager w Group One. Będzie odpowiedzialna za koordynację i rozwój rankingu "Best Brands".

Białek pracuje w branży komunikacji i PR od ponad 10 lat. Zaczynała w 180 Pr/Leon Burnett, gdzie współpracowała z markami z portfolio LVMH (Belvedere, Hennessy), Diageo (Johnie Walker i DKNY) i takimi firmami, jak Fiat Auto Poland i Procter & Gamble. Ostatnie trzy lata przepracowała w agencji Big Picture jako senior consultant, gdzie prowadziła komunikację korporacyjną m.in. Coca-Coli HBC i Herbapolu-Lublin.

"Best Brands Awards" to ranking zainicjowany przez Serviceplan Group (mniejszościowego udziałowca Group One), który dotąd był prowadzony w Niemczech, Rosji i we Włoszech, a od tego roku również w Polsce i Wielkiej Brytanii.

(KAP, 25.11.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.