Dział: REKLAMA

Dodano: Listopad 24, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Morgun i Krygier z Grandes Kochonos ruszają z agencją - Punchline Agency

Magdalena Morgun przez ponad 14 lat była związana z Grandes Kochonos (fot. materiały prasowe)

Magdalena Morgun i Michał Krygier, ostatnio związani z agencją Grandes Kochonos (odpowiednio jako dyrektor kreacji i account director) otworzyli własną agencję o nazwie Punchline Agency. 

Na czele agencji stoją wspólnie jako jedyni wspólnicy i współwłaściciele: Magdalena Morgun jako client service guru co-founder, oraz Michał Krygier, creative director co-founder.
- Obecnie rozpoczęliśmy prace nad kilkoma projektami, ale na ich efekty trzeba jeszcze chwilę poczekać -  zapewniają Morgun i Krygier. Dodają: Poznaliśmy się kilka lat temu, ale dopiero ostatni rok pracowaliśmy razem w Grandes Kochonos. To była bardzo owocna współpraca, poczuliśmy, że świetnie się uzupełniamy i „nadajemy na tych samych falach”, a w biznesie kierujemy się tymi samymi zasadami. Wiedzieliśmy, że chcemy pracować razem i… postanowiliśmy stworzyć optymalne warunki do dalszego rozwoju - wyjaśniają Morgun i Krygier. - Inspiracja przyszła poniekąd ze zmieniającego się świata. Pandemia, lockdown, rozwój e-commerce - życie toczy się dalej i potrzebuje nowych rozwiązań, a kto nie idzie naprzód, ten zostaje w tyle. Tak oto postanowiliśmy wykorzystać lata doświadczenia i stanąć na czele własnej agencji, by zacząć pracować na własny rachunek.

 - Puentowanie jest sztuką. Dobra puenta nie pozostawia wątpliwości, jest zawsze w punkt, podsumowuje, zaskakuje, bawi, daje do myślenia, wzrusza, jest inteligentna. Dobra puenta to Punchline - tak Morgun i Krygier tłumaczą genezę nazwy swojej agencji.

Morgun i Krygier wierzą, że na rynku jest miejsce dla takiej agencji jak Punchline Agency. - Wierzymy w siłę idei, w pomysł.  Myślimy formatem, umiemy współpracować, mamy wielu zaufanych i sprawdzonych partnerów, z którymi wielokrotnie to robiliśmy. Wiemy, jak dobierać zespół do projektu, wiemy też, jak optymalizować koszty bez strat na jakości - wyliczają wspólnie. - Chcemy, by klienci byli częścią procesu twórczego, bo to od ich briefu się zaczyna nasza praca.

Morgun przez ponad 14 lat była związana z Grandes Kochonos. Pracowała dla Play, Vivus, Dr Irena Eris, Halls, Prince-Polo, Oranżada Hellena, Wedel, Bank Pocztowy, Eobuwie, DeLonghi, Coccolino. Kampanie, przy których pracowała, były nagradzane w konkursie Effie.

Krygier przed dołączeniem do Grandes Kochonis przez lata pełnił funkcję creative directora w GPD Warszawa. Twórca wielu formatów reklamowych, pracował m.in. dla takich marek, jak: Lech, Redd’s, Jula Polska, Lubella, Eobuwie, House, Sante, Komfort, Amundsen, Coccolino, Oranżada Hellena, Oppo. Za swoje prace nagradzany w konkursie KTR i Effie. Wielokrotny juror w konkursie Papaya Young Director.

 

 

(AMS, 24.11.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.