Dział: REKLAMA

Dodano: Listopad 22, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

K2 Create wspiera kampanię społeczną na rzecz pomocy uchodźcom

Kampania ma wywrzeć presję na polskim rządzie odnośnie do wsparcia humanitarnego na granicy z Białorusią (fot. materiał prasowe)

Należąca do Grupy K2 agencja K2 Create przygotowała kreację do kampanii „Oszukani, bezbronni, nasi bliźni. My możemy ich ocalić", która wzywa polskie władze do opanowania kryzysu migracyjnego.

Celem kampanii jest pokazanie, że niezależnie od tego, jak oceniane jest podłoże kryzysu na granicy, najważniejsze jest ratowanie ludzkiego zdrowia i życia. Kampania ma zmobilizować rząd do pilnego zorganizowania profesjonalnej pomocy medycznej i humanitarnej dla migrantów przekraczających granicę polsko-białoruską.

Organizatorami akcji są Polska Akcja Humanitarna, Fundusz Obywatelski im. Henryka Wujca, Rodziny bez Granic, Medycy na Granicy, Klub Inteligencji Katolickiej, Sant'Egidio, Helsińska Fundacja Praw Człowieka, Fundacja Polskie Forum Migracyjne, Strefa Wolno-Słowa, Stowarzyszenie Interwencji Prawnej, Grupa Granica i Fundacja Ocalenie. Wszystkie deklarują gotowość do działania w celu realizacji postulatów, które towarzyszą kampanii, a które można znaleźć na stronie Ratujmyludzinagranicy.pl.

Kampania jest emitowana na nośnikach w całej Polsce. K2 Create przygotowało pełną kreację, w tym hasło. Autorką zdjęcia wykorzystanego w kampanii jest Eliza Kowalczyk.

(KAP, 22.11.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.