Dział: TELEWIZJA

Dodano: Listopad 22, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Ostatnie odcinki sezonu "Świata według Kiepskich" Polsat pokaże w środku nocy

Obecnie pokazywany 30. sezon "Świata według Kiepskich" czekał na emisję wiele miesięcy (fot. materiały prasowe)

Ostatnie odcinki 30. sezonu "Świata według Kiepskich" mają zostać wyemitowane w środku nocy. Obecnie sitcom jest nadawany w środy o 20.05 i 20.35.

Jak wynika z ramówki, dwa ostatnie epizody obecnie emitowanej serii zostaną pokazane w nocy z 1 na 2 grudnia o 02.25 i 03.00. Do zamknięcia tego wydania "Presserwisu" Polsat nie odpowiedział na nasze pytania o powody zmiany pasma serialu.

Premierowe odcinki nowej serii "Świata według Kiepskich" można oglądać od 27 października. Po pierwszych trzech tygodniach stacja w czasie ich emisji miała 5,5 proc. udziału w grupie ogólnej i przegrywała z konkurencją.

30. sezon "Świata według Kiepskich" czekał na premierę wiele miesięcy. Nagrano go zimą zeszłego roku. Zagrali w nim Dariusz Gnatowski oraz Ryszard Kotys, którzy zmarli, zanim doszło do emisji.

(MNIE, 22.11.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.