Dział: REKLAMA

Dodano: Listopad 08, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Jacek Wlazło z Grandes Kochonos wystąpił w reklamie sieci Play

(screen Youtube.com/Play)

Jacek Wlazło, partner, business developmet director i dyrektor strategiczny agencji Grandes Kochonos, wystąpił w spocie reklamowym sieci Play.

W weekend wystartowała najnowsza świąteczna reklama sieci Play. W spocie wystąpił Jacek Wlazło, który w Grandes Kochonos kieruje całym zespołem obsługującym Play od strony strategicznej i zarządzającej. Spot wyreżyserował Daniel Jaroszek, Wit Dąbal odpowiadał za zdjęcia, produkcją zajął się Lucky Luciano Pictures, postprodukcją - Orka.

Play jest największym klientem Grandes Kochonos, agencja zajmuje się jego obsługą od 2010 roku, jest autorem platformy kreatywnej, w której występuje para sprzedawców z salonu Play. W spotach pojawiło się wielu celebrytów, m.in. Kuba Wojewódzki, Martyna Wojciechowska, Roksana Węgiel, Kamil Bednarek, Anna Mucha, Adam Małysz, Agnieszka Chylińska, Dawid Podsiadło czy Maciej Stuhr.

Play właśnie wystartował z pierwszym od 11 lat przetargiem kreatywnym.

(AMS, 08.11.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.