Dział: PRASA

Dodano: Listopad 05, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Nowi szefowie działów mody i urody w "Vogue Polska"

Virag i Toth współpracowali już z "Vogue Polska" przy okazji wrześniego numeru magazynu (fot. materiały prasowe)

Węgierski duet stylistów Aniko Virag i Ali Toth pokierują działem mody polskiego "Vogue". Ich pierwszym numerem będzie styczeń-luty 2022. Szefową działu Uroda została Izabela Cieplińska.

Virag i Toth współpracowali już z "Vogue Polska" przy okazji sesji okładkowej z Mają Zimnoch, która pojawiła się we wrześniowym numerze. Duet ma ponad 20-letnie doświadczenie w branży. Są założycielami modowego "The Room", który był wydawany dwa razy w roku od 2005 do 2014 roku. W następnych latach Virag i Toth współpracowali m.in. z "Numéro Homme Berlin", "Buffalozine" i ukraińskim "Vogue".

Izabela Cieplińska była do tej pory redaktorką magazynu. Wcześniej pracowała w "Cosmopolitan", gdzie była sekretarzem redakcji, szefową działu Uroda i Zdrowie, następnie działu Psychologia, Relacje, Reportaż. Do "Vogue Polska" dołączyła również Joanna Łazarz, która ostatnio była wicenaczelną "Glamour". W "Vogue" będzie redaktorką wspierającą sekretarz redakcji - Marię Fredro-Smoleńską.

(KAP, 05.11.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.