Dział: REKLAMA

Dodano: Listopad 05, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Havas Media Group mianuje szefową na USA

Meghan Grant awans dostała w trybie natychmiastowym, nie zdążyła nawet dokonać zmian w profilach w mediach społecznościowych (fot. materiały prasowe)

Havas Media Group ogłosiła awans Meghan Grant na stanowisko prezeski w USA i szefowej działu obsługi klienta w Ameryce Północnej. Jej nominacja jest częścią przyspieszenia ogólnej strategii rozwoju grupy w regionie.

Pracując w Nowym Jorku, Grant będzie podlegać bezpośrednio dyrektorowi generalnemu HMG North America Gregowi Walshowi i zasiadać w północnoamerykańskim zespole kierowniczym.

Ostatnio Meghan Grant pełniła funkcję dyrektorki ds. strategii w HMG North America, do której dołączyła w kwietniu br. Wcześniej pracowała w Zenith Publicis Media, gdzie była liderką zespołu ds. klientów biznesowych w Verizon Consumer Group.

(MAC, 05.11.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.