Dział: RADIO

Dodano: Listopad 05, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Były naczelny Radia Zet wicedyrektorem biura marketingu stołecznego ratusza

Sławomir Assendi do września 2018 roku był naczelnym Radia Zet (fot. materiały prasowe Eurozetu)

Sławomir Assendi, były redaktor naczelny Radia Zet i wicedyrektor Programu I Polskiego Radia, został p.o. zastępcą dyrektora biura marketingu w Urzędzie m.st. Warszawy.

Wicedyrektorem biura od 2019 roku jest również Kamil Dąbrowa, z którym Assendi pracował w Polskim Radiu i Eurozecie.

- Urodziłem się w Warszawie i całe moje życie jest związane z Warszawą - mówi nam Assendi. - Dam z siebie wszystko, żeby stawała się miastem coraz bardziej zielonym (zdrowym), wygodnym, sympatycznym dla mieszkańców i odwiedzających oraz atrakcyjnym inwestycyjnie.

Sławomir Assendi redaktorem naczelnym Radia Zet był od maja 2017 roku do września 2018 roku. Do Eurozetu wrócił w styczniu 2016 roku - pod koniec 2016 roku do Eurozetu dołączył Kamil Dąbrowa. Assendi z tą firmą związany był już w latach 1999-2004. W latach 2011-2015 był zastępcą dyrektora Programu I Polskiego Radia - anteną kierował wówczas Kamil Dąbrowa. Assendi pracę w mediach rozpoczął w 1995 roku.

(KOZ, 05.11.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.