Dział: REKLAMA

Dodano: Listopad 05, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

68 nominacji do IAB Mixx Awards 2021

Laureatów Mixx Awards 2021 poznamy 2 grudnia (screen Youtube.com/IAB Serbia)

Jury IAB Mixx Awards spośród ponad 230 zgłoszeń przyznało 68 nominacji do nagród.

O złote, srebrne i brązowe statuetki IAB Mixx Awards 2021 zawalczą 42 kampanie reklamowe, które otrzymały łącznie 68 nominacji w 15 kategoriach konkursowych. Największą popularnością wśród zgłaszających cieszyły się kategorie: Marketing with Influencer, Brand Awareness and Positioning i Content Marketing.

IAB Mixx Awards kierowany był zarówno do agencji i domów mediowych, jak i do reklamodawców, niezależnie od wielkości organizacji czy budżetu kampanii. Warunkiem wzięcia udziału było zrealizowanie projektu wykorzystującego przynajmniej jeden kanał digital.

Zwieńczeniem IAB Mixx Awards 2021 będzie nagroda Best in Show, która wyłoni najlepszą kampanię zgłoszoną w konkursie. Ponadto przyznane zostaną nagrody za dokonania w kategoriach: Reklamodawca Roku, Agencja Roku, Dom Mediowy Roku, Człowiek Roku, a także Nagroda Specjalna IAB Polska za całokształt dokonań.
Laureatów poznamy 2 grudnia, galę poprzedzi IAB Mixx Conference. Wydarzenie organizowane jest przez IAB Polska.

(AMS, 05.11.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.