Dział: INTERNET

Dodano: Listopad 04, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Netflix na Androidach udostępnia gry. Tylko na urządzeniach z Androidem

Aby uzyskać dostęp do gier, wystarczy subskrypcja Netflixa (fot. materiały prasowe)

Netflix uruchomił na całym świecie swoje gry na urządzenia mobilne. Są dostępne dla płacących abonament i wyłącznie na urządzeniach z Androidem.

Dzięki temu subskrybenci na całym świecie mogą grać w "Stranger Things: 1984" (BonusXP), "Stranger Things 3: The Game" (BonusXP), "Shooting Hoops" (Frosty Pop), "Card Blast" (Amuzo & Rogue Games) oraz "Teeter Up" (Frosty Pop).

Aby uzyskać dostęp do gier, wystarczy subskrypcja Netflixa. Nie ma reklam, żadnych dodatkowych opłat ani zakupów w aplikacji. Gry są dostępne w wielu językach oferowanych w serwisie, a bez ustawiania - domyślnie po angielsku. Zalogowani użytkownicy mogą grać na wielu urządzeniach mobilnych na tym samym koncie. Jeśli osiągną limit urządzeń, zostaną o tym poinformowani. Gry nie będą dostępne w profilach dziecięcych.

Pierwszym krajem, który miał możliwość grania, była Polska. Dopiero miesiąc później dołączyły Hiszpania i Włochy. W końcu jednak Netflix wdraża gry globalnie - dla każdego kraju.

(MAC, 04.11.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.