Dział: TELEWIZJA

Dodano: Listopad 02, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Operatorzy nie oferują kanału dla społeczności LGBTQ+, bo jest płatny i niszowy

OUTtv nadaje programy rozrywkowe i lifestylowe (fot. christian buehner/Unsplash)

Firma Pasjatv w lipcu ogłosiła wprowadzenie na polski rynek kanału dla środowisk LGBTQ+ OUTtv. Jednak do tej pory nie włączył go do oferty żaden z operatorów.

Firma MusicBox Group, która odpowiada za działania promocyjne stacji OUTtv, przyznaje, że na razie nie jest ona dostępna u żadnego z polskich operatorów. Spółka Pasjatv, która dystrybuuje kanał, nie odpowiedziała na pytanie "Pressu" o zainteresowanie nim operatorów.

Operatorzy kablowi oficjalnie nie wypowiadają się na temat planów związanych z nowymi kanałami. Nieoficjalnie ich przedstawiciele tłumaczą, że za brakiem zainteresowania stacją adresowaną do społeczności LGBTQ+ nie stoją względy ideologiczne, a fakt, że jest ona płatna oraz niszowa. W ich budżecie ma brakować pieniędzy na poszerzenie oferty. Niektórzy tłumaczą się, że nie otrzymali szczegółowej oferty kanału.

OUTtv nadaje programy rozrywkowe i lifestylowe przeznaczone zarówno dla osób LGBTQ+, jak i dla widzów "otwartych na innych". Kanał należy do OUTtv Media Global Inc. Jest nadawany w języku angielskim.

(MNIE, 02.11.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.