Dział: TELEWIZJA

Dodano: Listopad 02, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Robert Więckiewicz w głównej roli w serialu Canal+ "Minuta ciszy"

"Minuta ciszy" ma być sześcioodcinkowym komediodramatem (fot. Przemysław Pączkowski/Canal+)

Canal+ rozpoczyna zdjęcia do serialu "Minuta ciszy" z Robertem Więckiewiczem w roli głównej. Premiera zaplanowana jest na przyszły rok.

"Minuta ciszy" ma być sześcioodcinkowym komediodramatem. Robert Więckiewicz zagra emerytowanego listonosza z małego miasteczka Mietka Zasadę, który musi zająć się pochówkiem przyjaciela Czesława (w tej roli Mirosław Zbrojewicz), kiedy jedyny w okolicy zakład pogrzebowy odmawia wykonania usługi. 

Więckiewiczowi partnerować będą Karolina Bruchnicka i Aleksandra Konieczna. W pozostałych rolach widzowie zobaczą m.in. Piotra Roguckiego, Aleksandrę Popławską, Adama Bobika, Martę Ścisłowicz, Tomasza Drabka, Wojciecha Skibińskiego i Ireneusza Kozła.

Autorami serialu są Jacek Lusiński (reżyser, współscenarzysta) i Szymon Augustyniak (współscenarzysta). Za zdjęcia odpowiada Witold Płóciennik.

Producentem wykonawczym serialu jest firma Aurum Film, która realizowała dla Canal+ seriale "Król" i "Żmijowisko".

Canal+ pokaże serial "Minuta ciszy" w przyszłym roku, podobnie jak "Powrót" z Bartłomiejem Topą w roli głównej.

Z kolei od 19 listopada w Canal+ oglądać będzie można serial "Planeta singli. Osiem historii". To cykl ośmiu historii miłosnych, które z humorem opowiadają o wszystkich stronach internetowego randkowania. W serialu występują m.in. Izabela Kuna i Bartłomiej Topa.

(KOZ, 02.11.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.