Dział: RADIO

Dodano: Listopad 02, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Naczelny IAR prokurentem Polskiego Radia

Paweł Piszczek do Polskiego Radia trafił w 2017 roku za prezesury Jacka Sobali (screen YouTube.com/Rzeczpospolita)

Paweł Piszczek, dyrektor i redaktor naczelny Informacyjnej Agencji Radiowej, został prokurentem Polskiego Radia.

Funkcję prokurenta Polskiego Radia przestała pełnić Małgorzata Skrzyszewska, dyrektorka biura finansów i kadr. Prokurentem pozostaje dyrektorka biura zarządu spółki Agnieszka Kurec. 

Paweł Piszczek dyrektorem i naczelnym IAR został w kwietniu 2017 roku. Od marca 2018 roku do czerwca 2019 roku kierował też Polskim Radiem 24, a od lutego 2019 roku pełnił również obowiązki szefa serwisu Polskieradio.pl (w połowie 2019 roku został on włączony do struktur IAR). Do Polskiego Radia trafił za prezesury Jacka Sobali. Wcześniej był kierownikiem redakcji warszawsko-mazowieckiej w TVP Warszawa – oddziałem kierował wtedy Jacek Sobala. Kiedy Sobala zajmował stanowisko dyrektora Radia Bis, Piszczek był szefem newsroomu. Później pracowali razem w Jedynce, w której Paweł Piszczek kierował "Sygnałami dnia". W przeszłości był m.in. dyrektorem i redaktorem naczelnym Radia Eska Warszawa i wydawcą w tadiu Tok FM. Pełnił także funkcję dyrektora biura prasowego Forum Ekonomicznego w Krynicy.

(KOZ, 02.11.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.