Dział: PRASA

Dodano: Październik 29, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Marek Kęskrawiec szefem działu krajowego "Tygodnika Powszechnego"

Marek Kęskrawiec zastąpi na stanowisku Pawła Bravo (screen YouTube/Sekielski Brothers Studio)

Marek Kęskrawiec, były redaktor naczelny "Dziennika Polskiego", został szefem działu krajowego "Tygodnika Powszechnego", dowiedział się Press.pl.

Kęskrawiec stanowisko obejmie 2 listopada. Do czerwca 2021 roku dziennikarz był związany z Polska Press, gdzie w latach 2012-2019 był redaktorem naczelnym krakowskiego "Dziennika Polskiego". W ostatnich latach Kęskrawiec odpowiadał za redakcję centralnego magazynu dla dzienników Polska Press, pisał też felietony do "Dziennika Polskiego".

- Nowym szefom nie po drodze ze mną, mnie z nimi również. Wszystko odbyło się jednak kulturalnie, za porozumieniem stron - mówił w czerwcu Kęskrawiec Press.pl o swoim odejściu z "Dziennika Polskiego".

Dotychczasowy szef działu krajowego "Tygodnika Powszechnego" Paweł Bravo, jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, rozstaje się z wydawnictwem, ale będzie z tygodnikiem nadal współpracował.

Kęskrawiec jest dwukrotnym laureatem nagrody Grand Press w latach 2002 i 2003.

(KRY, 29.10.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.