Dział: TELEWIZJA

Dodano: Październik 28, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Bez "Power Couple" wiosną w TVN. Program czeka na słońce i egzotyczną scenerię

Pierwszą edycję "Power Couple" prowadził Olivier Janiak (fot. materiały prasowe)

TVN chce kontynuować program "Power Couple", w którym rywalizują ze sobą znane pary. Produkcji na pewno nie będzie jednak na antenie wiosną 2022 roku. 

"Power Couple" był nowością w tegorocznej wiosennej ramówce TVN. Program, prowadzony przez Oliviera Janiaka, można było śledzić w soboty o 20. "Power Couple" śledziło średnio 941 tys. widzów, co przełożyło się na 7,01 proc. udziału w rynku w grupie ogólnej i 9,36 proc. w grupie komercyjnej, w której stacja była wiceliderem.

- Chcielibyśmy wrócić do tego programu, ale pod warunkiem, że da się go zrobić tak, jak zawsze chcieliśmy, czyli w egzotycznej scenerii i przy słonecznej pogodzie - mówi Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego TVN. - Pierwszą serię musieliśmy ze względu na ograniczenia covidowe zrobić zimą w Polsce i mieliśmy poczucie, że nie wykorzystaliśmy do końca potencjału tego formatu. Sytuacja z wyjazdami zagranicznymi ciągle jest trudna. Ograniczamy je do minimum, więc na razie nie planujemy nagrań tego programu. Na pewno nie będzie go w wiosennej ramówce - tłumaczy Czaja.

Dane: Nielsen Media.

(KOZ, 28.10.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.