Dział: RADIO

Dodano: Październik 26, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Łukasz Ciechański zniknął z poranków w Trójce. Prowadzi inne audycje

Łukasz Ciechański pracuje w Trójce od roku (screen: YouTube.com/Trójka)

Szef redakcji muzycznej Programu III Polskiego Radia Łukasz Ciechański po roku przestał prowadzić poranną audycję w rozgłośni.

Łukasz Ciechański został gospodarzem audycji "Pora na Trójkę" w październiku 2020 roku. W poranku przestał pojawiać się na początku października 2021 roku. Rzeczniczka Polskiego Radia Monika Kuś nie odpowiada na pytanie, dlaczego nie ma go już w tej audycji. Informuje tylko, że Ciechański prowadzi programy: "Nasza tonacja" (w czwartki o 12), "Trzy strony dźwięku" (w piątki o 19) i "Departament rytmu" (w soboty o 19).

Obecnie "Porę na Trójkę" prowadzą Piotr Firan i Łukasz Sobolewski z TVP Info (w piątki).

Łukasz Ciechański przed przyjściem do Trójki od kwietnia 2018 roku pracował w Rock Radiu (Grupa Radiowa Agory). Wcześniej, od 2009 roku, związany był z Antyradiem (Eurozet). Pracował też w innych stacjach tego nadawcy: Chillizet, Planeta FM i Radiostacji.

Wśród jesiennych nowości w Programie III pojawiły się audycje prowadzone przez dziennikarzy TVP Info. Katarzyna Ciepielewska i Łukasz Sobolewski są gospodarzami niedzielnego programu "Ona, on i pewien bardzo wyjątkowy gość". Z kolei Bartłomiej Graczak rozmawia z gośćmi w "Temacie dnia" (o 18.10). Graczak nadal, obok Beaty Michniewicz, prowadzi "Salon polityczny Trójki".

(KOZ, 26.10.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.