Dział: INTERNET

Dodano: Październik 21, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Herkules" z Książkiewicz i Maćkowiakiem kolejną produkcją Player Original

Tytułowy Herkules Nowak (Rafał Maćkowiak) to analityk mający w jednym palcu podręczniki do kryminologii i kryminalistyki (fot. Karolina Grabowska/TVN)

W przyszłym roku w serwisie Player premierę będzie mieć serial "Herkules" z Weroniką Książkiewicz i Rafałem Maćkowiakiem w rolach głównych.

Tytułowy Herkules Nowak (w tej roli Rafał Maćkowiak) to analityk mający w jednym palcu podręczniki do kryminologii i kryminalistyki, kilka razy oblał egzamin do szkoły policyjnej. Przeciwieństwem Herkulesa jest policjantka Sylwia Mazur (Weronika Książkiewicz), która często działa intuicyjnie, chaotycznie i pod wpływem emocji. "Co wydarzy się kiedy Herkules stanie na jej drodze? Czy wspólnie uda im się rozwiązać jakąś sprawę kryminalną? A może stworzą duet doskonały?" - czytamy w opisie produkcji.

Zdjęcia do serialu powstają w Warszawie i okolicach. Produkcja ma liczyć osiem odcinków, a Playerze zadebiutuje w 2022 roku.

Producentem "Herkulesa" jest Tomasz Cichoń. Od strony reżyserskiej serialem zajmuje się Bartosz Kruhlik. Za scenariusz odpowiadają Karolina Frankowska i Bartosz Janiszewski. Zdjęcia realizuje Weronika Bilska. Kierownikiem produkcji jest Krzysztof Łojan. Scenografię przygotowuje Marcelina Początek-Kunikowska. 

Player Original to produkcje własne Playera, realizowane na zamówienie serwisu i dostępne ekskluzywnie w Playerze. Do tej pory w bibliotece znalazły się: seria "Chyłka", seriale: "Skazana", "Szadź", "Żywioły Saszy - Ogień", "Nieobecni", "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komedy", "Mamy to!", program "Top Model. Front Row" czy ostatnio reality show "Prince Charming".

(KOZ, 21.10.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.