Dział: TELEWIZJA

Dodano: Październik 21, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TVP zmienia ramówkę głównych anten ze względu na Konkurs Chopinowski

Transmisje z konkursu można śledzić w TVP i Polskim Radiu (fot. Pixabay.com)

TVP zdecydowała się na zmiany w ramówce, aby pokazać koncert laureatów XVIII Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina także w TVP 1.

Wydarzenie będzie transmitowane dziś od 18.50 w Jedynce, TVP Polonia, TVP Kultura i TVP Kultura 2. Wcześniej zapowiadano, że emisja w TVP 1 i TVP Polonia będzie miała miejsce dopiero późnym wieczorem - o 22.50.

W związku z tym, że koncert będzie transmitowany również w Jedynce (od 18.50 i od 20.30), "Wiadomości" zostaną pokazane wyjątkowo o 20.00. Z kolei wieczorne propozycje TVP 1 - "Leśniczówkę", "Na sygnale", "Sprawę dla reportera" i "Magazyn śledczy Anity Gargas" - tego dnia będzie można zobaczyć wyjątkowo w TVP 2.

Organizatorem XVIII Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina jest Narodowy Instytut Fryderyka Chopina, a współorganizatorami - Telewizja Polska i Polskie Radio, które konkurs relacjonuje w Programie II. Relacje są też dostępne w aplikacji Chopin Competition na systemy iOS i Android.

(MNIE, 21.10.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.