Dział: INTERNET

Dodano: Październik 21, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Mateusz Aleksandrowicz będzie rozwijać w RAS Polska biznes sport online

Mateusz Aleksandrowicz jest związany z branżą mediów cyfrowych od 15 lat (fot. materiały prasowe)

Mateusz Aleksandrowicz obejmie nowo utworzone stanowisko head of new business sport online w Ringier Axel Springer Polska. Przez lata pracował dla serwisów Agory.

Aleksandrowicz będzie odpowiedzialny m.in. za identyfikację i rozwój biznesu w segmencie sportowym oraz za rozwój sieci partnerstw kontentowych, produktowych i marketingowych.

Z branżą mediów cyfrowych jest związany od 15 lat. W latach 2014-17 był dyrektorem rozwoju Sport.pl, a później do 2020 roku dyrektorem strony głównej Gazeta.pl. Następnie od lutego 2020 do października 2021 roku jako dyrektor Sport.pl był odpowiedzialny przede wszystkim za przygotowanie serwisu Sport.pl do Euro 2020 oraz Igrzysk Olimpijskich w Tokio. Od października 2020 roku pełnił również obowiązki dyrektora zarządzającego Gazeta.pl.

(BAE, 21.10.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.