Dział: PRASA

Dodano: Październik 19, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Wydanie specjalne "Kuriera Lubelskiego" w 820 tys. egz. Partnerem Urząd Wojewódzki

Wydanie ma trafić do mieszkańców za pośrednictwem Poczty Polskiej do końca października (fot. Piotr Molęcki/East News)

Polska Press, wspólnie z Urzędem Wojewódzkim w Lublinie, wydało wydanie specjalne "Kuriera Lubelskiego" w nakładzie 820 tys. egzemplarzy.

Publikacja będzie dystrybuowana do wszystkich gospodarstw domowych Lubelszczyzny, a jej głównym celem jest zachęcenie mieszkańców województwa do szczepień przeciwko koronawirusowi.

Ośmiostronicowe wydanie ma trafić do mieszkańców za pośrednictwem Poczty Polskiej do końca października. Ponadto w poniedziałek 18 października numer specjalny poświęcony szczepieniom był dodatkiem do poniedziałkowego wydania dziennika.

Rzecznik prasowy Polska Press Adrian Majchrzak informuje, że dodatek nie został wydany na zlecenie UW, urząd jest jego partnerem. - Pomysłodawcą dodatku #szczepiMYsię jest "Kurier Lubelski" - zaznacza.

Adrian Majchrzak nie ujawnia wartości umowy z urzędem. Stwierdza, że Polska Press "jako przedsiębiorca prowadzący działalność gospodarczą zobowiązana jest do ochrony informacji posiadających wartość gospodarczą", a "taką jest umowa z Urzędem Wojewódzkim".

Polska Press należy do PKN Orlen.

(KOZ, 19.10.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.