Dział: TELEWIZJA

Dodano: Październik 18, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TV Republika bez "Otwartym tekstem" Ewy Stankiewicz

Rozmowa Ewy Stankiewicz z Piotrem Naimskim miała zostać pokazana w czwartek 23 września (screen: Youtube.com/TV Republika)

Ewa Stankiewicz nie będzie już prowadzić programu "Otwartym tekstem" w TV Republika.

"Program Otwartym tekstem znika z anteny. Chyba trzeba powiedzieć »Do widzenia Republiko«" - napisała na Twitterze Ewa Stankiewicz. "Myślę, że mój wywiad z ministrem Naimskim zdjęty z anteny na krótko przed emisją - nigdy nie będzie wyemitowany w Telewizji Republika" - dodała.

Program "Otwartym tekstem" z udziałem Piotra Naimskiego, pełnomocnika rządu ds. strategicznej infrastruktury energetycznej, wbrew zapowiedziom nie został pokazany 23 września. Stankiewicz krytykowała w nim politykę energetyczną rządu. "Zerwę pani ten program" - tymi słowami Piotra Naimskiego kończyła się zapowiedź opublikowana na Twitterze.

"Proszę się nie dać wyrzucić! Co to jest, akcjonariusz założyciel wywalony za poglądy? Proszę się trzymać, dla Pani obecność w Republice jest b. wazna" - skomentował na Twitterze były prezes Republiki Piotr Barełkowski (pisownia oryginalna). Na jego wpis zareagował obecny prezes stacji Tomasz Sakiewicz, pisząc: "Nikt nie wyrzuca Ewy Stankiewicz".

- Ewa Stankiewicz dostała propozycję kontynuacji programu. Z jej wypowiedzi wynika, że ją odrzuciła - mówi Sakiewicz, pytany przez "Press".

(KOZ, 18.10.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.