Dział: REKLAMA

Dodano: Październik 15, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Papaya Films powiększa zespół produkcji

Pięć nowych osób zasiliło dział produkcji Papaya Films (fot. Pixabay.com)

Do zespołu Papaya Films dołącza kierowniczka produkcji Joanna Dębowska oraz troje asystentów produkcji: Alicja Chapko, Kajetan Czub i Melania Sroka. Zuzanna Markowska wesprze zespół na stanowisku production runner.

Joanna Dębowska i Alicja Chapko to kolejne transfery do Papaya Films ze Sputnik Studio (ostatnio do Papaya dołączył producent Michał Wojciechowski oraz Julia Niezgoda). Dębowska to kierowniczka produkcji, od pięciu lat działająca w branży reklamowej i filmowej. Chapko jest absolwentką łódzkiej Filmówki, pierwsze kroki w produkcji stawiała w studiu One Production. Współpracę z Papaya rozpoczęła od pierwszej fabularnej produkcji w ramach Papaya Originals.

Kajetan Czub to nowy asystent produkcji, który dołącza do Papaya Films ze studia Propeller. Melania Sroka w swoim pięcioletnim doświadczeniu realizowała koncerty telewizyjne, programy, seriale, reklamę i dwa filmy krótkometrażowe. Współpracowała również z Discovery i OTO Film.

Zuzanna Markowska to tegoroczna maturzystka, wkrótce rozpocznie studia na kierunku organizacji produkcji.

(AMS, 15.10.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.