Dział: TELEWIZJA

Dodano: Październik 14, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Platforma Canal+ dołącza Polsat Games i Puls 2 w HD oraz odświeża listę kanałów

Na zmianach na liście kanałów skorzystają głównie stacje własne Canal+ (fot. Pixabay.com)

Platforma Canal+ wprowadzi do oferty Polsat Games i Puls 2 w wersji HD. Operator zapowiedział też roszady na liście kanałów. Lepsze pozycje w układzie stacji otrzymają kanały własne operatora.

21 października do oferty platformy dołączy Polsat Games. Będzie dostępny na pozycji 137. Tego samego dnia platforma zamieni dotychczasowy przekaz Pulsu 2 w standardowej jakości na sygnał w HD. Stacja będzie dostępna na pozycji 21 (wersja w standardowej rozdzielczości jest teraz na kanale 47). 

Również 21 października platforma Canal+ zmieni pozycje na liście 26 kanałów. Na dalsze miejsca zostaną przesunięte Polsat News - z pozycji 21 na 44, TVP 3 - z 41 na 88, TVN 24 BiS - z 22 na 43 i Lifetime - ze 148 na 214. Lepsze pozycje otrzymają za to kanały należące do Canal+, m.in. Canal+ Family - przeniesiony będzie z 34 na 22, Novelas+ - z 57 na 27 i Canal+ 4K Ultra HD 4K - z 40 na 29.

Piotr Kaniowski, rzecznik prasowy Canal+, na pytanie o powody zmian w układzie stacji odpowiedział, że mają one na celu "przeniesienie niektórych kanałów do odpowiednich kategorii tematycznych, co ułatwi ich wyszukiwanie".

(MNIE, 14.10.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.