Dział: REKLAMA

Dodano: Październik 14, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Agnieszka Szlaska dyrektorką komunikacji i PR w IF Nation Group

Agnieszka Szlaska była dyrektorką promocji w Wydawnictwie Bauer, Wydawnictwie Zwierciadło i AWR Wprost (fot. materiały prasowe)

Agnieszka Szlaska dołączyła do zespołu IF Nation Group. Została communication & PR director.

Agnieszka Szlaska ma wieloletnie doświadczenie z zakresu komunikacji PR, CSR i public affairs. W trakcie ponad 20-letniej kariery współpracowała z markami z branż: lifestyle, FMCG i reklama. Przed dołączeniem do IF Nation Group pełniła funkcję dyrektorki komunikacji i PR w firmie produkującej żywność Sante, wcześniej była m.in. dyrektorką promocji w wydawnictwach: Bauer, Zwierciadło i AWR Wprost. 

Powstanie nowego stanowiska w IF wynika z rozwoju firmy, która współpracuje z takimi klientami, jak: Dell Technologies, Philip Morris Polska i Pepco Poland. Do IF Nation Group należą agencja eventowa Imagine Nation i agencja komunikacji marketingowej 360 Focus Nation.

(KAP, 14.10.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.