Dział: INTERNET

Dodano: Październik 12, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

W Playerze debiutuje pierwszy polski gejowski program randkowy

W programie Jacek Jelonek, tytułowy "Prince Charming", szuka swojego wymarzonego partnera (fot. Piotr Filutowski/TVN)

W serwisie Player, należącym do TVN Grupa Discovery, we wtorek 12 października zadebiutowała polska wersja reality show "Prince Charming".

W programie model Jacek Jelonek, tytułowy "Prince Charming", szuka swojego wymarzonego partnera pośród 13 singli w willi w Hiszpanii.

"To odważny program, w którym znaleźli się równie odważni uczestnicy" - komentuje Lidia Kazen, dyrektorka programowa Playera i TTV.

"Spodziewam się, że będą negatywne reakcje. Mam nadzieję, że będzie ich mniej niż zakładam. Do tej pory tych negatywnych w zasadzie nie było, przynajmniej one bezpośrednio mnie nie dotyczyły - mówił w "Onet Rano" Jacek Jelonek.

Poszukiwania zarówno uczestników programu odbywały za pomocą Instagrama. Później uruchomiono też formularz zgłoszeniowy na stronie producenta programu, za pomocą którego mężczyźni mogli zgłaszać się do programu.

Jelonek opowiadał w Onet Rano, że z propozycją udziału w programie odezwała się do niego produkcja, ale początkowo odmówił. 

Program prowadzi influencerka i podróżniczka Aggie Lal. Seria składa się z 21 odcinków. Odcinki udostępniane będą we wtorki i czwartki. We wtorek pojawiły się pierwsze dwa.

Za produkcję polskiej wersji "Prince Charming" odpowiada firma Jake Vision.

(KOZ, 12.10.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.