Dział: REKLAMA

Dodano: Październik 11, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Dziennikarz Adam Kornacki nowym ambasadorem Superbetu

(screen Youtube.com/SuperbetPL)

"Pasja jest wszystkim", "Pasja jest super" i "Razem jesteśmy super!" -  to hasła, które są głównym motywem kampanii marki Superbet.

Bukmacher zaangażował w najnowsze produkcje kilka postaci popularnych w różnych środowiskach i podkreśla, że ma najlepszą na rynku aplikację bukmacherską. W spotach wystąpili piłkarze (Sławomir Peszko, Jerzy Dudek), zawodnik mieszanych sztuk walki (Jan Maciej Błachowicz), dziennikarz (Michał Bugno) oraz piłkarski youtuber Qesek. Wszystkie te postacie są już znane z wcześniejszej współpracy z Superbetem. Debiutem jest natomiast rola Adama Kornackiego (TVN Turbo) – dziennikarza motoryzacyjnego, który związał się umową z bukmacherem i jest zaangażowany także w prowadzenie nowego motoryzacyjnego formatu na kanale YouTube Superbet. Nie jest to debiut reklamowy Kornackiego. W 2019 roku Kornacki i Adam Klimek (również TVN Turbo) promowali serwis motoryzacyjny Otomoto.pl w kampanii reklamowej "#OTOMOTOdyskusje".

Za zakup mediów odpowiedzialny jest OMD Media Direction, a spoty emitowane będą w TV i kanałach internetowych. Uzupełnieniem głównej, 30-sekundowej reklamy będzie seria krótszych produkcji 15-sekundowych rozwijających historie poszczególnych ambasadorów. Jako pierwszy opublikowany został materiał z Janem Błachowiczem, który już wkrótce stanie w obronie mistrzowskiego pasa federacji UFC. Wzmocnieniem kampanii są ekspozycje OOH i digital na ulicach Warszawy, Śląska, Trójmiasta i Krakowa. Autorem scenariuszy dla Superbetu jest Catalin Rusu, chief creative partner & CEO w agencji Rusu + Bortun. Za reżyserię i zdjęcia odpowiadał Marek Dawid z asystą Filipa Lufta, produkcja - Raman Statsenka.

(AMS, 11.10.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.