Dział: TELEWIZJA

Dodano: Październik 08, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Marek Szkolnikowski nie chce decydować pod wpływem emocji o komentatorze prowadzącym "pod wpływem"

"W ciągu najbliższych kilku tygodni na pewno nie będzie go na antenie TVP Sport" - powiedział o Macieju Szczęsnym szef TVP Sport (fot. Jakub Kamiński/East News)

Ekspert TVP Sport i były bramkarz piłkarskiej reprezentacji Polski Maciej Szczęsny, który prowadził samochód pod wpływem alkoholu, przez kilka najbliższych tygodni nie będzie pojawiał się na antenie TVP Sport.

Maciej Szczęsny we wtorek nad ranem został zatrzymany przez stołeczną policję do kontroli drogowej. Badanie alkomatem, jak powiedział Interii Szczęsny, wykazało 0,36 promila alkoholu we krwi.

W środę dyrektor TVP Sport Marek Szkolnikowski mówił Interii, że "na razie nie podejmujemy decyzji o odsunięciu Macieja Szczęsnego z pracy dla TVP Sport". 

W czwartek Szkolnikowski przekazał Onetowi, że Szczęsny miał "pracować przy dwóch najbliższych meczach reprezentacji Polski, ale nie zrobi tego". W sobotę, 9 października, Polska zagra z San Marino, a trzy dni później - z Albanią. "W ciągu najbliższych kilku tygodni na pewno nie będzie go na antenie TVP Sport, a potem zobaczymy" - zapowiedział Szkolnikowski i jednocześnie stwierdził: "To poważna sprawa i nie chcę podejmować decyzji pod wpływem emocji. Na pewno reakcja musi być odpowiednia i dać jasny przykład dla innych, żeby się kilka razy zastanowili, zanim zrobią taką głupotę".

(KOZ, 08.10.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.