Dział: REKLAMA

Dodano: Październik 08, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Dentsu daje swoim pracownikom wolne dni na zadbanie o dobrostan psychiczny

Pracownicy Dentsu otrzymali dodatkowy dzień wolny do wykorzystania na wellbeing (fot. Pexels.com)

Wszyscy pracownicy Dentsu otrzymali dodatkowy dzień wolny do wykorzystania na tzw. wellbeing. To decyzja zarządu Dentsu International z okazji Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego.

Jako że dzień ten wypada w niedzielę 10 października, w Dentsu Polska większość pracowników odbierze go w piątek 8 października lub w poniedziałek - 11 października.

- Przykładamy ogromną wagę do zachowania balansu między pracą a życiem osobistym naszych pracowników. Dlatego podjęliśmy decyzję o dodatkowym dniu wolnym w tym roku. Wierzę, że stworzenie warunków do zadbania o swoje zdrowie psychiczne, odpowiednią ilość odpoczynku i digital detox, przyniesie pozytywne skutki i pozwoli utrzymać komfort i zadowolenie z pracy w naszej organizacji – komentuje Jadwiga Jadziewicz, social impact manager w Dentsu Polska. - Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że nie każdy pracownik będzie mógł wziąć wolne w tym dniu z uwagi na uczestnictwo w procesach przetargowych, terminy toczących się projektów i zobowiązań wobec klientów i partnerów. Dlatego w takim przypadku dzień wolny ustalany jest indywidualnie z przełożonym i może zostać wykorzystany do końca października.

Wellness Day dla pracowników Dentsu został zorganizowany po raz pierwszy. Od stycznia 2022 roku liczba dni wolnych, które będzie można przeznaczyć na zadbanie o swój dobrostan psychiczny, zostanie zwiększona do trzech.

(AMS, 08.10.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.