Dział: TELEWIZJA

Dodano: Październik 06, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Ekspert TVP Sport prowadził samochód po alkoholu. Stacja na razie go nie odsuwa

"Jest mi potwornie wstyd" - stwierdził Maciej Szczęsny (Fot. Jakub Kamiński/East News)

Maciej Szczęsny, ekspert TVP Sport i były bramkarz piłkarskiej reprezentacji Polski, prowadził samochód pod wpływem alkoholu.

Maciej Szczęsny we wtorek nad ranem został zatrzymany przez stołeczną policję do kontroli drogowej. Badanie alkomatem, jak powiedział Interii Szczęsny, wykazało 0,36 promila alkoholu we krwi. "Jest mi potwornie wstyd" - stwierdził Szczęsny, cytowany przez Pap.pl. Wyjaśnił, że odwoził do pracy żonę, która jest stewardesą. 

"Na razie nie podejmujemy decyzji o odsunięciu Macieja Szczęsnego z pracy dla TVP Sport" - powiedział Interii Marek Szkolnikowski, dyrektor TVP Sport. "Znam okoliczności sprawy, krzywdy nikomu nie zrobił. Bardzo się wstydzi tego, co się stało. Potępiamy takie zachowania" - stwierdził Szkolnikowski.

Sam Maciej Szczęsny w rozmowie z Interią przyznał: "Nie wiem jeszcze, jak zmienią się teraz moje najbliższe plany zawodowe. Na antenie miałem się pojawić w sobotę wieczorem przy okazji meczu z San Marino. Ale to na razie jedna z ostatnich rzeczy, o jakich myślę". 

(KOZ, 06.10.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.